O nas

Rodzinne połączenie tradycji z nowoczesnością

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa nieprzerwanie od 1992 roku. Od samego początku naszej działalności staramy się zapewnić naszym Gościom spokojny wypoczynek. Relacja z Klientami jest dla nas najwyższym priorytetem, co procentuje stale powiększającym się gronem wracających do nas Gości.

Dysponujemy siedmioma komfortowymi pokojami, które w 2023 roku przeszły gruntowny remont. Idąc z duchem czasu oraz wsłuchując się w potrzeby Klientów, wyposażyliśmy każdy pokój w aneks kuchenny. Nasze pokoje są jasne, ciepłe, nowoczesne i przytulne, urządzone z myślą o osobach poszukujących urlopowego wyciszenia blisko plaży. Każdy z pokoi ma własną jasną łazienkę z prysznicem.

icon_text

Bar Ruchome Piaski

Na parterze budynku od samego początku naszej działalności znajduje się Bar Ruchome Piaski, którego oferta oraz wystrój również ewoluował przez minione lata. W 2023 roku powiększyliśmy naszą ofertę o dodatkowy punkt z deserami, znajdujący się od strony północnej. Goście odpoczywający w Pokojach Ruchome Piaski korzystają z pełnej oferty Baru z 10% zniżką.
Nasz obiekt Ruchome Piaski znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Nadmorskiej i Sosnowej, jedynie 150 metrów od głównego wejścia na plażę numer 18, przy Hotelu Zamek (dawniej Neptun)."

icon_text
design by : LEMONPIXEL.pl